Choď na obsah Choď na menu
 


Náročná sobota...

Medzi nováčikov v THHL pribudlo družstvo chalanov z Horných Mladoníc. Tento víkend organizovali súťaž ktorá sa nezapočítavala tento rok do kolotoča THHL, preto sme boli v očakávaní, ako to zvládnu, a aj týmto spôsobom sme ich chceli podporiť.

Obrázok Takže štartovali sme šestnásty v poradí a nakoľko sa Stano nemohol zúčastniť pre pracovné povinnosti, siahli sme po žolíkovi Lalim. Gašparík išiel na stroj a Lali klasicky na rozdeľovač. Štartovali sme ako štrnásty v poradí. Dovtedy na prvom mieste kraľoval DHZ Lackov(14,42s) a tak pochopiteľne sme ich chceli predbehnúť . Po štarte sme svoj útok rozbehli a časomiera zastala na 18,26s a tento  útok bol priam bravúrny... Chuť nám to však nezobralo a nakoľko sme sa rozhodli ísť ešte aj na súťaž do Trnového kde bol koniec SSHL poprosili sme chalanov či by sa nedalo nejako prehodiť poradie aby sme šli skôr. Bolo nám vyhovené, takže po prestávke sme išli na štart opäť „MY“. Pekne rozbehnutý útok a čas 14,41s znamenal posunutie sa na prvé miesto, kde sme sa udržali až do konca súťaže. Celkovo sa súťaže zúčastnilo pätnásť mužských a tri ženské družstváObrázok. Poradie bolo nasledovné: Ženy:  1.miesto DHZ Devičie 20,85s, 2.miesto DHZ Hontianske Nemce 31,08s, 3.miesto DHZ Malý Lapáš 44,35s. Muži: 1.miesto DHZ Poľný Kesov 14,41s, 2.miesto DHZ Lackov 14,42s, 3.miesto DHZ Štefultov 14,57s.

 

Výsledky "TU"

Musíme pochváliť chalanov z Mladoníc za perfektne pripravenú súťaž, smelo tu na rok môže byť ligové kolo.

 Takže po našom útoku sme sa v ydali do spomínaného Trnového, kde sme dorazili tesne pred koncom súťaže, nakoľko sa vyskytli drobné problémy s Aviou.

Nevieme koľkí, ale chvíľku po príchode, sme išli na štart. Ako sme Obrázok mohli vidieť trať bola perfektná aj napriek dažďu.  Takže po príprave sme išli na náš pokus. Po moje chybe na základni sa mi nepodarilo dobehnúť k terčom a z desiatich metrov sa veľmi ťažko strieka, čas bol až 18,52s. Celkovo sa na súťaži zúčastnilo dvadsaťštyri mužských a pätnásť ženských družstiev. Poradie: Ženy:  1.miesto DHZ Korňa 19,13s, 2.miesto DHZ Kam. Poruba 19,51s, 3.miesto DHZ Podskalie 19,51s. Muži: 1.miesto DHZ Korňa 14,77s, 2.miesto DHZ Trnové 14,91s, 3.miesto DHZ Kam. Poruba 15,61s.

Výsledky "TU"

Hneď po našom útoku sme sa vydali domov, avšak ešte sme sa zastavili na súťaži v Turčeku. Neskutočná zima, čo tam vládla, a náš útok ktorý, sme nedokončili  bolo len potvrdenie, že máme ísť už čím skôr domov. Náročná sobota za nami, uvidíme čo bude tú ďalšiu.