Choď na obsah Choď na menu
 


Spackaná Liga

Tak ako už tradične každá sobota aj táto sa niesla v znamení súťaží. A to konkrétne na siedmom kole THHL tento krát v Krupine.

Obrázok Súťaž sa konala tradične na námestí v Krupine. Nakoľko Peťo išiel rozhodovať MS v hasičskom športe museli sme opäť siahnuť po žolíkovi Erikovi. Prvý náš útok sa vôbec nepodaril pretože Erikovi spadlo kotúč hneď na základni a pochopiteľne to nedobehol. Časom 25,35s sme toho veľa nenamútili ale spoliehali sme sa na druhý útok.  V prvých pokusoch sa pod pätnásť sekúnd podarilo dať len jeden čas a to DHZ Zemiansky Vrbovok(14,77s). Po príprave na základni ktorú sme si myslím zvládli veľmi rýchlo nasledoval náš pokus číslo dva. Myslím že veľmi dobre rozbehnutý útok, až na záver, kde mi pri záklaku vytrhlo prúdnicu a útok sme nedokončili. Šestnáste miesto a naše najhoršie doterajšie umiestnenie v histórií THHL. Stáva sa a optimizmus nám to na tvárach neubralo, pozíciu lídra sme si udržali, no museli sme sa sústrediť na posledné dve kolá.Obrázok Po súťaži sme ešte všetci posedeli a nakoľko sme na druhý deň išli na súťaž na Brehy, na noc nás uchýlili chalani z Drženíc. Niektorý z nás poslušne išli spať (konkrétne ja) a niektorý do skorých ranných hodín pokračovali v zábave. Aj touto formou sa chcem chalanom z Drženíc poďakovať  za to, že nás prichýlili. Celkovo sa na súťaži zúčastnilo osemnásť mužských a šesť ženských družstiev. Ženy:  1.miesto DHZ Devičie 18,86s, 2.miesto DHZ Nitra Dražovce 19,16s, 3.miesto DHZ Dyčka 20,83s. Muži: 1.miesto DHZ Zemiansky Vrbovok 14,60s, 2.miesto DHZ Trpín 14,84s, 3.miesto DHZ Kopanice 14,89s.

Výsledky "TU"

Bolo ráno a vybrali sme sa na spomínanú súťaž na Brehy...

ObrázokNejako som sa necítil dobre a nakoľko na Brehy prišiel aj Peťo, PP odbehol Erik. Bežalo sa cez okno a na záver mali prúdiari pripravené malé prekvapenie v podobe riadneho kopčeka a nástrekové terče.  V prvom pokuse sa nám podarilo zostreknúť časom 25,32s a v druhom 26,41s. Tieto časy stačili  len na druhé miesto. Víťazmi sa stali DHZ Lackov s časom 21,62s. Celkovo sa na súťaži zúčastnilo dvadsaťdva mužských a päť ženských družstiev. Ženy:  1.miesto DHZ Dyčka 32,68s, 2.miesto DHZ Drženice 36,09s, 3.miesto DHZ Slažany 36,22s. Muži: 1.miesto DHZ Lackov 21,62s, 2.miesto DHZ Poľný Kesov 25,32s, 3.miesto DHZ Malý Lapáš 27,61s.

Výsledky "TU"

Ťažký víkend...